niedziela, 14 grudnia 2014

Personalizowany decoupage - serduszka :)

Kilka personalizowanych serduszek ze zdjęciami autorek bardzo ciekawych funpage :)


Pierwsza z nich to Ewelinka :)
Ewelinka na szydełku czyni cudne miśki, szyje piękne torby...Karolinka także szydełkuje. Poza tym tworzy piękne ozdoby choinkowe oraz cudne wianuszki :)
Ostatnio szaleje z szydełkowymi żyrafami.


Sylwia W. tworzy piękną biżuterię - od bransoletek, po pierścionki, naszyjnki...na szczególną uwagę zasługują jej gronkowe komplety :)Sylwia rysuje, maluje...generalnie tworzy za pomocą ołówka, farby cuda :)Kasia szydełkuje cudne czapeczki dla dzieci...ale nie tylko dla dzieci i nie tylko czapeczki...Iwona to człowiek orkiestra. Tworzy i biżuterię, i decoupage...sutasz nie jest jej obcy.Marzenka jest dla mnie królową filcu. Tworzy Filcowe Cudaczki, cudne zwierzaczki i nie tylko z filcu :)
Jej dwie córy prowadzą również swoje fp :)

Jeden dotyczy malarstwa - Sparkle - Iskierka
drugi zaś szynszyli - SzynszylandiaDiana robi piękne kolczyki z sutaszu, cudna wianki, szyje torby...no robi prawie wszystko :)Beatka słynie głównie z sutaszu, choć ostanio robi przepiękne bombeczki :) Może to serduszko nieco różni się od poprzedników, ale tak wyszło :)
Jego właścicielką jest Agata - szaleniec jakich mało - szaleje z sutaszem, szydełkiem i nie tylko.
Tworzy przecudną biżuterię.Kolejnym serduszkiem, jest serduszko Marty :)
Marta czaruje cudeńka swoimi drutami i szydełkiem. Niestety nie posiada jeszcze swojego bloga ani fp, ale jak tylko będzie go miała, to wstawię tu link do strony.


 Serduszko poniżej powstało specjalnie dla Etki. Edytka jest pomysłodawczynią, właścicielką Maskotek z rysunków dzieci. Nazwa fp mówi sama za siebie - sprawdźcie bo warto !!!


2 komentarze: